Pro hypotéku už nemusíte do banky

Na světě existuje stále tisíce lidí, kteří potřebují peníze. Do dluhové pasti se můžeme dostat velice snadno, mnohdy i zcela nevinně. Nemáte peníze? Potřebujete si půjčit? Jste podnikatel nebo soukromá osoba a máte finanční problémy? Nebo problémy s registry? Chystáte se na velký krok, jenomže bez peněz to nepůjde? Nechcete chodit do banky? Tyto otázky a jejich následné odpovědi směřují k jednomu závěru. Půjčit si u nebankovní společnosti. Proč nebankovní, protože je tolerantnější a v dnešní době to není nic neobvyklého. Na trhu existují desítky podobných společností, které nejsou bankami, a přesto mohou poskytnout velice výhodné a pro lidi přijatelné půjčky nebo úvěry.

peníze v ruc

Americká nebankovní hypotéka může pomoci lidem, kteří mají záznam v registru dlužníků nebo bojují s nízkými příjmy.

Naše společnost poskytuje podnikatelské úvěry a je také zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů. Už nemusíte pro každou půjčku nebo hypotéku chodit do banky. Provedeme vás příjemným prostředím nebankovního systému, pomůžeme s půjčkami, refinancováním hypoték, s nastavením splátek a doby splatnosti a spoustu dalšího. Zajímáme se o klienty komplexně a snažím se žádného neodbývat.

grafy, kalkulačka listiny

V našem portfoliu totiž najdete jak nebankovní služby, tak také bankovní. Pro každého klienta se snažíme vybrat to, co je pro něj nejlepší a nejvýhodnější, proto s každým jednáme naprosto individuálně a celou hypotéku nebo úvěr mu nastavujeme podle jeho potřeb, priorit a požadavků. Máme k dispozici jak nebankovní – soukromý sektor, tak také bankovní. To znamená nepřeberné množství informací, různých možností a garancí.

S námi si můžete být jistí, že vám připravíme řešení vašich možností na míru. Úroková sazba se například pohybuje již od 4% p.a. V případě americké hypotéky nebankovní již od 7% p.a. Zařídíme i podnikatelské úvěry jako je hypotéka bez registru nebo bez doložení příjmů.

Pro každého najdeme vhodné řešení. Nebojte se půjčky, někdy nám může zachránit život.