Nezařazené

Chlorové tablety pro bleskovou údržbu vody

I když si pořídíte pouze malý nafukovací dětský bazének, tak je jisté, že v něm budete chtít mít čistou vodu. A i když to na první pohled vypadá, že nejjednodušším a nejsnazším typem údržby v takovém malém bazénku je znečištěnou vodu jednoduše vypustit do kanálu a napustit čerstvou, tak to tak nakonec není. Voda stojí nemálo peněz a její hodnota nadále poroste, to je jisté. A vy jistě brzy zjistíte, že když byste měli den, co den, anebo třeba i jednou za tři dny napouštět čerstvou vodu, tak se vám to zkrátka i v takovém malém objemu dost prodraží. Když si vše důkladně spočítáte, tak brzy zjistíte, že mnohem levnější variantou je nákup bazénové chemie, ideálně takové, jejíž použití je snadné a rychlé.

povrch

Jasné je, že pokud jde o bazény opravdu malých rozměrů, například typu malých nafukovacích dětských bazénků anebo dětských brouzdališť a fontánek, tak je jistě nebudete vybavovat bazénovým čerpadlem. A zároveň kvůli nim nebudete pořizovat ani žádné speciální přípravky bazénové chemie, které by bylo potřeba složitě měřit a dávkovat a jejich účinnost pravidelně sledovat. V takovém malém měřítku se vám mnohem více vyplatí použití spolehlivého desinfekčního prostředku ve formě oblíbených chlorových tablet do bazénu. Jejich velkou předností je jistě snadná manipulace a jednoduché použití – prostě stačí vhodit potřebné množství tablet do bazénu a je to! Nemusíte nic odměřovat, nic sledovat, nemusíte se trápit složitou manipulací. Je to jednoduché.

pod vodou

Navíc chlór, který tvoří aktivní složku zmíněných tablet je velice účinným a spolehlivým oxidačním činidlem, které nedá žádným nežádoucím mikroorganismům ani tu nejmenší šanci. V závislosti na objemu vaší nádrže si můžete pořídit tablety o různé gramáži, a také v různých velikostech balení, takže si vždy vyberete takové zboží, jaké vám bude maximálně vyhovovat.

I když si pořídíte pouze malý nafukovací dětský bazének, tak je jisté, že v něm budete chtít mít čistou vodu. A i když to na…