I ti, kteří se nezajímají o politiku, by měli zpozornit

Je mnoho lidí, kteří se nezajímají o dění v politice, protože je například něco takového nebaví nebo nemají potřebu poslouchat názory druhých, protože jim přijdou směšné. I přesto, že vás politika nezajímá a dokonce nechodíte ani volit, i když můžete, měli byste zpozornit.

Možná, že jste někde zaslechli o tom, co se dnes děje. Vše zdražuje a to tak rychle, že to brzy může dopadnout tak, že člověk nebude ve své domácnosti nic využívat, protože na to nebude mít peníze. Tato představa je velmi smutná ale může se brzy stát, že to bude realita. Opravdu chcete žít ve světě, kde k něčemu takovému dochází?

Pokud žije člověk sám v bytě a vydělává průměrně 24 tisíc za měsíc, je opravdu v ohrožení, protože se klidně může stát, že mu ve výsledku zbydou 4 tisíce na celý měsíc. Vyžít ze 4 tisíc 4 týdny rozhodně není jen tak a to ještě, pokud má daný člověk děti, které živí sám.

kapsa s penězi

Je velmi smutné, že vláda s touto situací nic nedělá a místo toho, aby něco udělala, nic pořádně neřeší. Je možné, že navrhuje nějaké řešení, ale rozhodně s ním nepřichází v době, kdy je to nejvíce zapotřebí.

Možná víte, že se blíží volby a to volby prezidentské. I když jste nikdy u voleb nebyli, měli byste alespoň letos jít. Je možné zajistit alespoň to, že se v politice objeví někdo, kdo udělá něco pro lidi. Právě to je to, co nyní nejvíce potřebujeme. Aby pro nás někdo něco udělal.

papírové penízky

Jakmile se objeví volební programy, projděte si, co daný kandidát může nabídnout a běžte pro jednou volit. Jsou lidé, kteří opravdu nikdy nevolili a právě ti by měli udělat výjimku. Je potřeba, abychom společně vybrali někoho, kdo by mohl s danou situací něco udělat. I kdyby minimum, stále je to lepší, než nic. Všichni, kteří fungují v politice, mohou velmi jednoduše říct svůj názor a pokud zvolíme někoho, komu také vadí neustále zvyšování cen za všechno, jistě se daný člověk za lid postaví.

Je mnoho lidí, kteří se nezajímají o dění v politice, protože je například něco takového nebaví nebo nemají potřebu poslouchat názory druhých, protože jim přijdou směšné.…