Vyfoťte své miminko dřív, než přijde na svět

Je dobře, že některé nesmyslné předsudky dob dřívějších už jsou dávno překonané. Jedním z nich je i ten, že je nevhodné fotit těhotnou ženu nebo přímo těhotenské bříško. Není přeci nic krásnějšího nežli očekávání narození vytouženého miminka. Tak proč si nenechat zvěčnit okamžiky, kdy jste ještě spolu a nerozdělitelní.

maminka

  • Mnoho nastávajících maminek využívá tuto možnost a chtějí si takovýmto způsobem zdokumentovat období, které se dá přirovnat k času adventnímu.
    • Každý den se přibližuje něco, na co se velice těšíme a co do našeho života vnese radost.

Všimli jste si někdy, jak těhotenství ženu docela promění?? Nejen, že jí pochopitelně roste bříško, ale změní se jí i výraz obličeje. Z jejích očí hledí laskavost a mateřská něha. Je pravda, že možná na začátku těhotenství může mít budoucí maminka některé problémy. Například s pletí. Není divu. Je to pro její organismus velký zásah. Ale vše se postupem času srovná a není tedy důvod, proč si nový život nevyfotografovat v bezpečí matčina těla.

Nejkrásnější vzpomínka

Zkušený profesionál, který se tímto druhem fotografování zabývá https://www.katerinasvobodova.cz/gallery/tehotenstvi/ vám potvrdí, že nejkrásnější je žena ve třetím trimestru. Jestliže se tedy cítíte dobře a chcete svému dítěti dát jednou krásný dárek, pak neváhejte. ČAS UTÍKÁ. A tuto dobu už nikdy nevrátíte.

břicho

  • Krásné a až dojemné fotografie vzniknou, pokud už miminko má sourozence, který se na něho těší a nemůže se jeho příchodu dočkat.
  • Spojení těhotenského bříška a malého sourozence je naprosto nenapodobitelné.
  • A pokud se přidá i budoucí tatínek, pak to jistě nemá chybu.

Fotografování většinou probíhá ve vkusně zařízeném ateliéru, který je přímo stvořený pro tento účel. Je ale pouze na vás, v jakém prostředí chcete, aby tato věčná památka vznikla. Stačí jen vyslovit své přání.