Nezařazené

Mějte živel pod kontrolou


Jak všichni dobře víme, oheň je dobrý sluha a zlý pán. Zabezpečte své pracoviště i bydlení dobře před možností vzniku takové škody. Nepodceňujte protipožární opatření, které stanovuje řada norem a předpisů. Nejen, že jejich absencí riskujete pokutu, vážnější je, že hazardujete se životy, zdravím a majetkem svým i lidí kolem sebe. Nejdůležitější ochranou je prevence, případně včasný zásah, když hořet přece jen začne. Nechte si nainstalovat kvalitní protipožární systémy EPS od renomované firmy, která svému oboru skutečně rozumí.

Jak to funguje?

Tato profesionální zařízení mohou především dobře fungovat jen tehdy, budou-li nainstalována firmou, která má na tuto činnost oprávnění. Pokud by Vám dodavatel nechtěl dát certifikát a odmítal by provést servis a údržbu, rozhodně spolupráci s touto firmou odmítněte. EPS od naší firmy bude sestávat z řídící ústředny, hlásičů a dalších nezbytných zařízení. U nás máte jistotu odborně školených pracovníků, máte rovněž jistotu použití těch nejmodernějších technologií a materiálů. A ohně se již bát nemusíte.

Jak všichni dobře víme, oheň je dobrý sluha a zlý pán. Zabezpečte své pracoviště i bydlení dobře před možností vzniku takové škody. Nepodceňujte protipožární opatření,…