Nezařazené

Jak získat peníze při studiu?

Valná většina studentů si chce při studiu přivydělat. Většinou se jedná o studenty vysokých škol, kde je brigáda téměř samozřejmostí. Mezi nejlepší brigády bychom mohli zahrnout právě tyto:
studentka s králíkem
– DOUČOVÁNÍ
Jste studenti? Jste! Tak naučte někoho to, co už sami umíte a zúročte to dvakrát. Je to dobře placená brigáda, časově nenáročná, a zároveň prospěšná i jako opakování pro Vás.

– PRŮVODCOVÁNÍ
Zkuste si práci průvodce. Naučíte se texty, budete si cvičit paměť a vyjadřování, budete pracovat s lidmi a získáte peníze navíc.
psi ve tmě
– LETÁKY
Brigád na rozdávání letáku je všude kolem dost a dost, není problém je sehnat. Nemusíte u toho nijak zvlášť přemýšlet a ani nepotřebujete žádné speciální dovednosti, takže vzhůru do toho.

– AU-PAIR
Umíte dobře cizí jazyk? Odjeďte do zahraničí, do rodiny, kde se budete starat o domácnost a děti. Zlepšíte si cizí jazyk, což se Vám neztratí, a zároveň si vyděláte slušné peníze.

– PSANÍ BLOGU
Většinou běh na dlouho trať, protože než se zvýší sledovanost Vašich příspěvků, může to trvat. Ale v případě, že budete mít návštěvnost vysokou, můžete psát téměř o všem, co Vás baví, a zároveň z pohodlí domova vydělávat.

– HOSTESING
Pokud jste atraktivní a společenská, najděte si nějakou agenturu a zaregistrujte se u ní. Jako hosteska Vás nečeká nijak těžká práce, ale velmi pěkné peníze.

– PRODEJ KOSMETIKY
Velmi snadno sehnatelná brigáda. Pracujte pro kosmetickou společnost. Dostanete katalog a budete se snažit prodat co nejvíce. Alespoň zjistíte, jaké jsou Vaše prodejní dovednosti a jestli zrovna toto je typ práce, který by Vás naplňoval.

– DAROVÁNÍ
Můžete darovat krev, krevní plazmu, anebo třeba i genetický materiál (vajíčka, sperma). Vcelku je za to velmi dobře zaplaceno. Za něco více, za něco méně.

– INVENTURY
Každý větší supermarket musí jednou za čas provést inventuru zboží a to je příležitost pro studenty. Často se jedná o 2-3 noci, za které se dají vydělat dobré peníze.

Různých brigád je samozřejmě mnohem, mnohem více a stačí se jen dobře dívat, zajímat se a o nějakou se přihlásit a zkusit to.

Valná většina studentů si chce při studiu přivydělat. Většinou se jedná o studenty vysokých škol, kde je brigáda téměř samozřejmostí. Mezi nejlepší brigády bychom mohli…