Moderní doplněk k vašemu domu

Plot je součástí pozemku
Máte dům se zahradou? Nezáleží na tom jestli máte samostatně stojící dům nebo dům v řadové zástavbě. Je důležité mít dům chráněný proti nezvaným návštěvám – a to jak před lidmi tak před zvířaty. S plotem je život jednodušší a pokud jej ještě nemáte, můžete si jej vybrat zrovna u nás. Nabízíme vám výrobu kvalitních a moderních betonových plotů, které vám namontujeme přímo na místě.

dřevěný plot

Naše betonové ploty ve Znojmě patří mezi to nejlepší, co můžete sehnat. Jsou nejen kvalitní, ale díky betonu i zela bezúdržbové. Jediné co mohou občas potřebovat, tak omytí vodou. Ploty vždycky montujeme my a nikdy je nedodáváme tak, aby si je montovali naši zákazníci. Beton je velmi těžký materiál a při neodborné manipulaci bez těžké techniky je možné způsobit si nejen zranění ale i poškodit jednotlivé dílce. Při pádu sloupku nebo plotového dílce můžete celý plot nenávratně poškodit, a poškozený díl by se musel vyrábět znova.

Beton v kombinaci se dřevem?
Komu by se nelíbil plot jen z betonu, může si u nás vybrat kombinaci s dřevěnými díly. Prohlédnou naše výrobky si můžete online na našem webu, kde najdete i fotografie hotových zakázek. Dodáváme nejen ploty, ale i ranky a brány. Vyrobíme vám perfektní plot, který budete milovat. Dokáže vám zvýšit soukromí, bezpečnost a pomůže chránit váš dům a majetek před větrem. To oceníte zejména na místech, kde často a hodně fouká.

betonový plot

Ploty realizujeme kompletně
Pokud si nás vyberete jako dodavatele nového plotu, můžeme odstranit případný starý plot a zlikvidovat jej. Poté zaměříme nový plot a připravíme základové pásy pro ukotvení betonového plotu. Následně usadíme sloupky a do nich vsadíme díly. Plot bude hotový rychle, abyste si ho mohli začít užívat, tím spíš, pokud nemáte zatím žádný a čekáte na to, až budete konečně nějaký mít. Cenu vám samozřejmě spočítáme předem.