Moderní doplněk k vašemu domu

Plot je součástí pozemku
Máte dům se zahradou? Nezáleží na tom jestli máte samostatně stojící dům nebo dům v řadové zástavbě. Je důležité mít dům chráněný proti nezvaným návštěvám – a to jak před lidmi tak před zvířaty. S plotem je život jednodušší a pokud jej ještě nemáte, můžete si jej vybrat zrovna u nás. Nabízíme vám výrobu kvalitních a moderních betonových plotů, které vám namontujeme přímo na místě.

dřevěný plot

Naše betonové ploty ve Znojmě patří mezi to nejlepší, co můžete sehnat. Jsou nejen kvalitní, ale díky betonu i zela bezúdržbové. Jediné co mohou občas potřebovat, tak omytí vodou. Ploty vždycky montujeme my a nikdy je nedodáváme tak, aby si je montovali naši zákazníci. Beton je velmi těžký materiál a při neodborné manipulaci bez těžké techniky je možné způsobit si nejen zranění ale i poškodit jednotlivé dílce. Při pádu sloupku nebo plotového dílce můžete celý plot nenávratně poškodit, a poškozený díl by se musel vyrábět znova.

Beton v kombinaci se dřevem?
Komu by se nelíbil plot jen z betonu, může si u nás vybrat kombinaci s dřevěnými díly. Prohlédnou naše výrobky si můžete online na našem webu, kde najdete i fotografie hotových zakázek. Dodáváme nejen ploty, ale i ranky a brány. Vyrobíme vám perfektní plot, který budete milovat. Dokáže vám zvýšit soukromí, bezpečnost a pomůže chránit váš dům a majetek před větrem. To oceníte zejména na místech, kde často a hodně fouká.

betonový plot

Ploty realizujeme kompletně
Pokud si nás vyberete jako dodavatele nového plotu, můžeme odstranit případný starý plot a zlikvidovat jej. Poté zaměříme nový plot a připravíme základové pásy pro ukotvení betonového plotu. Následně usadíme sloupky a do nich vsadíme díly. Plot bude hotový rychle, abyste si ho mohli začít užívat, tím spíš, pokud nemáte zatím žádný a čekáte na to, až budete konečně nějaký mít. Cenu vám samozřejmě spočítáme předem.

Plot je součástí pozemku Máte dům se zahradou? Nezáleží na tom jestli máte samostatně stojící dům nebo dům v řadové zástavbě. Je důležité mít dům…