Multi tablety zastanou veškerou práci za vás


Uvažujete nad tím, jak to udělat, abyste s údržbou vaší koupací nádrže měli pokud možno co nejméně práce? Rádi se koupete ve své nádrži, ale její údržba vás nebaví? Nevyznáte se ve složitém dávkování chemických přípravků a použití bazénové chemie je pro vás vysokou alchymií? V tom případě si zvolte takový přípravek bazénové chemie, který zastane hned několik funkcí najednou, a hravě s ním nahradíte několik dalších přípravků, které byste jinak museli pravidelně využívat.

potopená dívka

A přesně takovým multifunkčním přípravkem jsou multi tablety 5v1 do bazénu. Jedná se o přípravek na bázi chlóru v praktické tabletové podobě, takže to jediné, co musíte udělat, je vložit tabletu do plováku anebo do dávkovače tablet, ve kterých se budou tablety postupně rozpouštět a veškeré aktivní složky se účinně rozptýlí do celého objemu vodní nádrže.
blondýna ve vodě

A co konkrétně tyto multifunkční tablety umí? Jejich velkou předností je, že zastanou hned několik funkcí najednou:

Za prvé udržují optimální koncentraci chlóru ve vodě. Chlór jako účinná desinfekční látka zabraňuje bujení nežádoucích mikroorganismů a díky jeho dobré stabilitě je taková péče o vodu ve vaší nádrži trvalá a bez výkyvů.

Tablety se rovněž starají i o to, aby ve vaší vodě byla optimální koncentrace vodíkových iontů, a tedy i správná hladina pH, při které může účinná látka pracovat.

Tablety udržují hořečnaté a vápenaté ionty v rozpustné podobě, čímž zabraňují tvorbě inkrustů.

A to zdaleka ještě není vše. Neboť se starají také o to, aby voda ve vašem bazénu byla vždy dokonale jasná, a případnému vzniku zákalu zabraňují díky obsahu vločkovače. Ten všechny drobné nečistoty shlukuje do větších celků, které posléze zachytí filtrace anebo bazénový vysavač.

Uvažujete nad tím, jak to udělat, abyste s údržbou vaší koupací nádrže měli pokud možno co nejméně práce? Rádi se koupete ve své nádrži, ale…