Originální 3D přání

Žádné narozeniny se neobejdou bez přání. Obvykle se jedná o klasické papírové přání, které je doplněno obrázkem a písničkou. Nicméně těmto klasickým a nudným přáním již dávno odzvonilo! Pokud chcete držet krok s dobrou, určitě byste měli darovat nějaké modernější a propracovanější. My vám dnes přinášíme typy na narozeninová přání, která jsou originální a už vůbec na okoukaná! Zkrátka budete s nimi hvězdou každé narozeninové oslavy a každý se vás bude ptát, kde jste tak nádherné přání k narozeninám koupili.

narozeninový dort

První možností je koupit 3d přání Mymagic. Na první pohled se jedná o klasické papírové přání, nicméně při bližším prozkoumání zjistíte jeho jedinečnost. Jakmile totiž toto přání otevřete, vyskočí na vás propracovaný 3D obrazec. Tyto přání jsou vyráběny v široké škále motivů. Naleznete různé vyskakovací balónky, srdíčky, kytičky nebo třeba zvířátka. Zkrátka, jedná se o ideální dárek k narozeninám, blahopřání ke svatbě, nebo i k promoci. Ke každé příležitosti prostě najdete vhodný motiv.

narozeninová oslava

Dalším velmi oblíbeným přáním jsou přání s hracím strojkem. Taktéž na první pohled nepoznáte rozdíl, nicméně jakmile přání otevřete, spustí melodie. Obvykle se jedná o narozeninovou melodii, nebo svatební symfonii. Ovšem melodií je k dostání daleko víc. Stačí zabrouzdat na internetu.

Pokud vás tyto novodobé přání k narozeninám nadchli, nemusíte si dělat těžkou hlavu s tím, že byste za ně utratili mnoho peněz. V porovnání s těmi klasickými, je lze řadit do stejné cenové kategorie – možná, jen o pár Korun dražší. Nicméně bohužel zatím stále platí, že tyto přání jsou jen zřídka k dostání v kamenných obchodech. Pokud je zde nenajdete, nezoufejte. Stačí od internetového vyhledávače napsat klíčové slovo 3D přání a ihned si můžete vybírat z několika stovek motivů – prostě kdo bude mít snahu, určitě své vytoužené přání najde.

Žádné narozeniny se neobejdou bez přání. Obvykle se jedná o klasické papírové přání, které je doplněno obrázkem a písničkou. Nicméně těmto klasickým a nudným přáním…