Ať žijí dekorace.


Když máte pěkně udělanou terasu je až hřích na ní nemít přes letní dny nějaký krásný květináč. Můžete si přes léto do něj vysadit nějaké jednoleté kvetoucí květiny. Na každou příležitost něco jiného. Například když začíná, jako a blíží se velikonoce, rozhodně se hodí nějaké větvičky kočiček s kvetoucími krokusy, hyacinty, nebo narciskami, jsou to typické jarní květiny a už to jen můžete dozdobit barevnými stužky a ručně malovanými kraslicemi. To je pak pastva pro oči. Když to bude v pěkném ratanovém, plastovém, hranatém květináči rozhodně nic nezkazíte.

plastové květináče hranaté

Přes léto si tam můžete dát nějaké pěkné kvetoucí okrasné květiny, které vám zpříjemní den, pokaždé kdy se na ně jen podíváte. Na podzim můžete zvolit něco jasně podzimního například dušičkové kvítí, které značí špatné počasí a soucit s mrtvými, mají drobné kvítky a tvoří krásné barevné koule. Ovšem to není jediné kvítí, které lze zvolit. Můžete se obrátit na barevný vřes, který má také své kouzlo. Nebo se můžete nechat inspirovat Amerikou, kde se v podzimních dnech slaví halloween a nechat začarovat dům do temnoty, pavučiny a dalších strašidelných věcí.

plastové květináče hranaté

Kdo není na takové zdobení a stále měnění výzdoby může zvolit jednoduchou variantu krásné vzrostlé palmy, kterou budete mít přes letní dny venku a bude se letnit a pak jí na podzim a zimu uschováte v domě například na zimní terase, kde odpočívá většina květin. Spokojí se i v domech, kde není příliš teplo. Není vhodné umístit palmu například vedle krbových kamen, kterými pravidelně topíte. To by se jí asi příliš dobře nedařilo. Lepší bude chodba, kde je dostatek světla, ale není tam takové teplo jako v ostatních místnostech. Tak co na to říkáte, jaký typ člověka jste? Jste milovník dekorací, který si každou chvíli hrade a upravuje své okolí, aby se v něm cítil dobře, nebo jste ten typ, který na to nemá čas, ani ho to nebaví.

Když máte pěkně udělanou terasu je až hřích na ní nemít přes letní dny nějaký krásný květináč. Můžete si přes léto do něj vysadit nějaké…