Funkcionalita webu

Někomu to nevadí, někdo nakupuje právě podle vzhledu webu. Já osobně podle funkčnosti. Nefunguje-li hned první tlačítko, jdu z takového webu pryč a je mi jedno, že měli lepší ceny než u konkurence. Pokud tam web funguje, budu raději nakupovat tam, protože je vidět, že ke svému základu přistupují zodpovědněji než firma, který není schopna si své stránky pohlídat.

Ostatně, podle funkcionality poznáte i web podvodníků, většinou tam vždy nějakou chybu najdete. I když, víceméně hlavně v českém jazyce nežli ve funkcích. Tyto podvodné weby jsou totiž dělány v zahraničí a odtamtud i provozovány, aby se znesnadnilo pátrání po nich. Takže, pozor na ně.

Znázornění komponentů webu

Na to, aby byl web takový, jak má být musí někdo dohlížet, a ještě předtím jej také postavit. Tady u nás to umí perfektně například tvorba webových stránek Zlín. Zde mají profesionály z každého potřebného oboru, a proto není pro ně žádná potíž postavit pořádný a funkční web se vším všudy.

Když se vším všudy, tak je to myšleno se všemi vymoženostmi moderní stránky, postavené na tom nejnovějším, co momentálně existuje.

Nelze vás jako laického čtenáře zatěžovat pojmy jako je třeba jazyk CSS3, HTML5 nebo pokročilé skriptování. Tyto pojmy jsou na vysvětlování poměrně složité a pokud v branži „nejedete“ jsou pro vás jako pouhého uživatele webu zbytečností.

Firma, o které si výše přečtěte začíná spolupráci se zákazníkem od úplného začátku. Neplácne stránky na internet bez předchozí pečlivé přípravy. Zde se začíná od skutečných základů, tedy ne přímo od grafických návrhů, ale takzvanou vstupní analýzou, při které se zaměří na sortiment, vaše přání a hlavně cíl.

Webová stránka

Když je toto hotovo začíná práce s grafikou, tedy na té první a úvodní stránce, protože pokud ta nezaujme, je to na špatné cestě.

Hned první stránka totiž musí návštěvníkovi říci, aby zde zůstal. Pokud to nedokáže, většinou jde zákazník či host jinam.

Někomu to nevadí, někdo nakupuje právě podle vzhledu webu. Já osobně podle funkčnosti. Nefunguje-li hned první tlačítko, jdu z takového webu pryč a je mi…