Jak plní své závazky pojišťovny při dopravní nehodě?

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech, říká jedno staré české přísloví a my se s ním bohužel každodenně setkáváme. Buď naše přátele nebo známé potká dopravní nehoda anebo jsme účastníky dopravní nehody i my sami. Můžeme být opatrní až na doraz, ale vždycky se najde někdo, kdo nedodržuje dopravní předpisy, kdo si potřebuje zrovna teď zatelefonovat, aniž by měl nainstalované hand free a pak stačí chvilka nepozornosti a neštěstí je hotové.

dopravní nehoda

Být svědkem dopravní nehody je velmi nepříjemné, ale být přímo v ději událostí a stát se nehoda nám, je hrozné. Člověk najednou neví, jak má reagovat, to v tom případě, že nedošlo k tak vážnému poranění a je schopný přemýšlet. Následkem šoku se jakoby vymaže vědomí anebo někdo to má právě opačně. Jedná jako automat, přesně a nenechá se vykolejit, ale když je po všem, alespoň nezbytné formality jsou vyřízeny a on je pak v klidu domova, většinou se „sesype“.

A pak máte řešit další nepříjemné následky, jako jsou bolestné po dopravní nehodě, bohužel někdy i trvalé následky, ztrátu na výdělku v pracovní neschopnosti i ztrátu na výdělku PO ukončení pracovní neschopnosti a což neradi zmiňujeme, ale život je někdy krutý – je potřeba vyřídit i odškodnění při úmrtí.

invalidní křeslo

Ne všichni vědí, na co mají při dopravní nehodě nárok, většinou jsou lidé bezradní, proto vám nabízíme pomoc, protože při újmě na zdraví po dopravní nehodě má nárok na náhradu škody Poradnaodskodneni.cz k a ž d ý poškozený, a to se týká jak řidiče, tak i spolujezdce, ale i chodce i cyklisty anebo motocyklisty a tito nejsou stoprocentními viníky toho nešťastného karambolu.

Máme bohaté a letité zkušenosti a dokážeme vám poskytnout revizi vašeho odškodnění, které vám vyplatila pojišťovna. Velmi často odhalujeme chybně zpracovaný posudek o míře zavinění a abyste dosáhli vyššího plnění, je nutné znovu požádat o znalecký posudek, který vám umíme zajistit.

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech, říká jedno staré české přísloví a my se s ním bohužel každodenně setkáváme. Buď naše přátele nebo známé…