Neera detox – jak to funguje a v čem pomůže?

Lidský organismus se potřebuje čas od času pořádně pročistit. Díky detoxikační kúře se budete cítit mnohem lépe a budete také zdravější, nevěříte?

Neera detox – jak to funguje a v čem pomůže?

Detoxikaci organismu by si měl čas od času dopřát každý z nás. Pro tělo je velmi důležité zbavit se všech nahromaděných škodlivých látek a toxinů a jinak než s pořádnou očistnou kúrou se jich nezbavíme. Možná vás už teď děsí představa, že budete muset vydržet několik dní zcela bez jídla a pít pouze vodu nebo speciální šťávy. Neera detox pracuje ale na jiném principu, během kúry je nutné pít speciální sirup, který ale skvěle chutná a navíc dodá tělu všechnu energii, kterou by jinak získalo z potravy. Nebude vám tak během kúry chybět elán a ještě se skvěle pročistíte. Výsledky pak na sebe nenechají dlouho čekat.

pexels-photo-4676420

Přírodní očistný zázrak

Neera Nakliceno je speciální očistný sirup, který je nutné pít po celou dobu detoxikační kúry. Ta může být různě dlouhá, je na každém, jak dlouho si troufne vynechat pevnou stravu. I tří denní kúra má svůj význam, i když delší doba je pro tělo samozřejmě vhodnější, obvykle se doporučuje dodržet alespoň pětidenní nebo týdenní kúru. Tělo si v tuto dobu neuvěřitelně odpočine, nebude se muset trápit zpracováváním potravy a za pomocí sirupu ze sebe následně vyplaví všechny nahromaděné toxiny.

Sirup chutná velmi dobře, je v něm javorový sirup a míza jihoasijské palmy jménem arenga. Kombinace těchto dvou sirupů tělu dodá po celou dobu kúry energii a zároveň mu dodá potřebné živiny a minerály. Nemusíte se tak obávat únavy ani jiných komplikací, které by mohly být spojeny s nedostatkem potravy.

pexels-photo-1194369

S čím vším nám pomůže

Ptáte se proč byste vlastně očistnou kúru měli dodržovat a jak často? Na obě otázky existuje jednoduchá odpověď. Během detoxu se výrazně zlepšuje stav všech vnitřních orgánů člověka ale i kůže. Blahodárný vliv má na trávicí soustavu, játra i ledviny. Podpoříte svou imunitu a zlepší se váš psychický stav. Budete se skutečně cítit mnohem lépe, doslova jako znovuzrození. Pročistit tělo bychom si vždy měli po náročnějším období a kdokoliv cítíme tu potřebu. Někomu vyhovuje provést očistu na jaře, jinému zase na podzim.

Poslouchejte své tělo!

Lidský organismus se potřebuje čas od času pořádně pročistit. Díky detoxikační kúře se budete cítit mnohem lépe a budete také zdravější, nevěříte? Neera detox –…