Hraju, hraješ, hrajeme

Velmi často se stává, že muž přijde z práce domů, zapne počítač, nají se a jde hrát a kolikrát až do dlouhé noci. Každý hraje něco jiného, ale nejoblíbenější jsou tzv. onlinovky, tedy hry, u kterých můžete komunikovat online se spoluhráči. Virtuální realita dnes přináší jak strategické nebo logické hry, tak i erotické, válečné, střílecí nebo třeba právě virtuální realitu, ve které se vydáváte za něco nebo někoho. Můžete být lékař, chléb nebo třeba válečník. Proč to muže tak přitahuje?
televize  s pc hrou
Když usedne muž k počítači, pustí si svou oblíbenou hru, najednou není ten muž, který chodí do práce, stará se o rodinu a jezdí na výlety, je kým chce. Když chce pilotovat letadlo, tak ho pilotuje a když havaruje, nic se nestane tak hrozného, nikdo doopravdy nezemře. Je to pro ně relax, odreagování a někteří muži si na tom zkrátka plní sny, které v reálném životě nenaplnili, například pokud chtěl být politik a není jím, ale pracuje ve fabrice, ve hře může být politikem.
Znáte charakter muže podle her?
Při pozorování mužů u hraní her můžeme velmi dobře poznat charakter a jeho podvědomé sny. V případě, že je muž ve hře rád například pilotem, je velmi pravděpodobné, že to byl jeho sen, ale zároveň to může být člověk často přelétavý, tím, že hru hraje s tím vlastně bojuje, aby nepřelétával například z ženy na ženu, raději hraje hru. V případě, že rád hraje například logické hry, je možné, že si cvičí logické myšlení a je velmi chytrý a bystrý.
muž, který hraje hru
Máte se na něj zlobit?
Samozřejmě časté hraní her často vede k hádkám ve vztahu, jsou málo se svými partnerkami. Nicméně pro muže je velmi těžké hru opustit, většinou se do toho zabere tolik, že nesleduje čas a čas utíká rychleji a rychleji, když si to uvědomí, žena většinou už spí a on za pár hodin vstává do práce. Zlobit se na muže kvůli hraní her je tedy v tomto případě na místě, ale daleko horší by bylo, kdyby hrál erotické hry online, což by vlastně vedlo k virtuálnímu sexu a virtuální nevěře, zase je tu ale slovíčko „ALE“, pokud hraje klasické erotické hry, které nejsou s dalšími online hráči, můžete pozorovat, které hry to jsou, protože to zřejmě potřebuje v posteli a když mu to dáte, nebude mít potřebu hrát.
Je tedy za potřebí pozorovat co s ním hra dělá, proč by jí mohl hrát, možná se to dá omezit jen tím, že mu splníte jeho sny.

Velmi často se stává, že muž přijde z práce domů, zapne počítač, nají se a jde hrát a kolikrát až do dlouhé noci. Každý hraje něco…