Existuje dokonalý muž?

Asi každá žena od mala si představuje svého budoucího muže. V našich dětských představách asi každý muž byl urostlý, pohledný, vzdělaný a hlavně romantický. Vždy jsme si představovaly, jak nám bude romanticky vyznávat lásku a jak nás nakonec požádá o ruku. Nebyla to žádná ledajaká žádost o roku, ale bylo to opravdu něco velkolepého. Byla to taková romantika, kterou ani v televizi neuvidíte. A bylo to nádherné. 

Muž

Roky plynuly a mladé slečny začaly více poznávat mladé muže. Stále jsme měly na paměti všechny ty krásné představy, které jsme si uchovávaly ve své paměti. A hledaly jsme dokonalého muže. Bohužel mezi těmi dokonalými muži se našli i tací, kteří opravdu dokonalí nebyli a naši rodiče je neschvalovali. Mezi nejčastější problémy byly, že kluk byl o dost starší nebo nebyl dost pohledný. Ale největší problém byl, když se kluk nelíbil otci. Přes to vlak nejel. A ani ho neobměkčily dcery slzy.

Muž a žena

Po několika nevydařených vztazích si ženy začínají myslet, že pan romantický ani neexistuje. Začneme si myslet, že romantičtí muži existují jen ve filmech či pohádkách. A začneme obviňovat své rodiče, že nám vyprávěli a pouštěli takové nesmysli. Nakonec zavrhneme muže. Ale když už vzdáme hledání pana dokonalého, tak jako by spadl z nebe a je tu. Stačí jeden pohled, jeden úsměv a pozdravení. Jako by Vámi projel nějaký blesk či co. Najednou žena ucítí něco, co ještě dosud nepocítila. Stačí jedna schůzka a je Vám jasné, že je to muž, kterého jste si vždy přála. Je pohledný, urostlý i vzdělaný. Ale je romantický? Nosí Vám kytky, říká Vám krásné věci a dopřává Vám něžné polibky. Nakonec ženě dojde, že nepotřebuje nijak přehnaně romantického muže. Ale potřebuje silného muže, na kterého se může kdykoliv spolehnout a kterému může plně důvěřovat. To ženám ke štěstí stačí. A jak se říká, pokud je žena šťastná, tak i manželství je šťastné.

Asi každá žena od mala si představuje svého budoucího muže. V našich dětských představách asi každý muž byl urostlý, pohledný, vzdělaný a hlavně romantický. Vždy…