Mobilní domy skladem, vyráběné jako úplně nové

Když se řekne mobilní dům, co se vám vybaví jako první? Možná jedna místnost na kolečkách? Nějaká maringotka, ve které je stůl a jedna postel? Ano, máte pravdu, dříve to tak bývalo a říkalo se jim mobilheimy, ale v dnešní době se jedná o naprosto odlišný styl obydlí.

dům malovaný

Domy jsou stavěny poměrně velké, avšak stále si zachovávají svůj maličký a krásně minimalistický vzhled a drží se tendence, že jsou spíše menší než větší. Ovšem i přesto se jedná o vlastní soukromé bydlení. Objekt vám postaví, nebo si vyberete ze skladových zásob. Následně jej můžete zaplatit najednou nebo si zvolit splátky, půjčku, hypotéku, podle vlastního přání a podle gusta. Přeprava se provádí pomocí speciálního nad rozměrového nákladu. Je možné objekt přepravit kamkoliv. Parcela by měla být předem nachystaná, minimálně odpady, přívody energií a podobně, abyste mohli nechat objekt ustavit a už jej nemuseli nikam přemisťovat, takto ustavený objekt totiž může stát na jednom místě další několik let, nebo do konce vašeho života.

Ovšem v případě potřeby jej lze samozřejmě nechat přemístit. V tom je jejich velká výhoda, můžete se například přestěhovat za prací a svůj domov si vzít s sebou.

děti na louce

Zateplené a upravené

Interiér je kompletně připraven k bydlení. Některé typy mohou být vybavené, jiné si klienti chtějí sami dovybavit. Takže buďto si vyberete objekt úplně prázdný a sami si následně všechno doladíte podle svého vkusu, nebo si můžete vybrat dům již vybavený a díky tomu se nemusíte o další věci starat a můžete v něm klidně začít hned bydlet. Moderní kuchyně a krásná koupelna bývá samozřejmostí.

Objekty jsou stavěny prakticky a najdete v nich buďto dvě nebo více místností. Toto bydlení je tedy vhodné pro rodiny s dětmi, či dítětem, ale také pro mladé zamilované páry, pro manžele, pro starší osoby nebo i pro jednotlivce. Objekty mají nízké náklady na bydlení, jsou menšího typu, proto se v nich neztratíte, ale můžete si v klidu užívat vlastního soukromí a přitom mít vše, co k běžnému životu potřebujete.

Když se řekne mobilní dům, co se vám vybaví jako první? Možná jedna místnost na kolečkách? Nějaká maringotka, ve které je stůl a jedna postel?…