Morava má nejen bohatou historii

Ačkoliv pro mnohé je zrovna Morava spjatá s výrobou vína, tak jí nikdo nemůže odepřít její bohatou historii. Snad na každém kousku lze objevovat nejen místní krásy a památky, ale i současné stavby, které zapadají do krajinného rázu. V podstatě nemusíme ani cestovat daleko a vyhledávat tyto místa. Postačí zamířit do Lednice. Již jen při vstupu do zahrady se tají doslova dech. Tolik krásy na jednom místě. Nádherné stavby, přístřešky, fontánky, skleníky plné cizokrajných rostlin a mnohé další skvosty, které doslova učarují na první pohled.

Lednice areál

Dovolená v Lednici

Nikdo by se neměl myslet, že zrovna tohle místo je příliš malé na dovolenou. V podstatě se lze ubytovat ve špičkovém zařízení, kdy hotely Lednice Lednice.Galant, nabízí skutečný komfort a také bohaté možnosti využití. Navíc jsou umístěny kousek od zámeckého parku s výhledem na komplex historických staveb. Skutečně jen pouhých 100 metrů od zámeckých zahrad. Kdykoliv lze zažít velmi příjemnou procházku.

lednická fontána

I samotný hotel nabízí dostatek možností, jak si důkladně odpočinout či zvolit některých z programů.

  • Široký výběr masáží pro uvolnění těla i duše, včetně dalších zařízení jako jsou různé sauny, vířivka nebo bazén.
  • Po dohodě lze se ubytovat i se zvířecím kamarádem, přirozeně za určitých podmínek, ale není nutné jej nechávat doma.
  • Užít si lze nejen vína a jejich degustaci, což přirozeně k Moravě patří. V podstatě si na své přijdou i milovníci piva, jelikož mohou ochutnat lahodný mok z místního pivovaru.
  • Rozhodně zde nechybí moderní technologie, stejně tak jako špičkové vybavení a samozřejmě připojení na Wi-Fi po celém areálu hotelu, které je součástí ubytování.
  • Navíc se lze zapojit do různých akcí, které probíhají individuálně.

Hotel má přirozeně dostatečnou kapacitu, ale také skvěle prostorné sály vhodné na konference nebo i svatby či různé firemní akce. O parkování je postaráno, tudíž proč si nezkusit dovolenou s romantickým pobytem a dokonalým odpočinkem, která se nám zde přirozeně nabízí. Rozhodně nikdo nebude litovat.

Ačkoliv pro mnohé je zrovna Morava spjatá s výrobou vína, tak jí nikdo nemůže odepřít její bohatou historii. Snad na každém kousku lze objevovat nejen…