Valentýn pro nezadané

Bude to znít jako klišé, protože tento svátek je hlavně pro páry, kteří chtějí dát důkaz své lásky tomu druhému, ale v prvé řadě je důležité milovat sami sebe. I vy máte právo užít si tento den. Rozmazlovat se, hýčkat se a v neposlední řadě dobře se bavit!
Muž s hnědými vlasy
Kupte si něco
Dlouho jste toužili po té či oné věci? Kupte si to! Udělejte si radost sami sobě. Nemusí to být nákladná věc, stačí maličkost, která vás zahřeje na duši. Nečekejte na další Vánoce, abyste si to nadělili pod stromeček.
Zajděte si na masáž
Uvolněte své tělo a mysl. Je zbytečné truchlit nad tím, že nemáte právě teď k sobě tu ideální polovičku. Ona se na poslední chvíli stejně neobjeví. Určitě ji jednou potkáte, ale smiřte se s tím, že teď hned to prostě nebude a nekažte si tím náladu.
Pozvěte všechny nezadané na Valentýnskou singl párty
Je to tak. Nejste v tom sami. Jen se rozhlédněte, kolik lidí kolem vás, je v podobné situaci. Můžete uspořádat filmový večer, pyžamovou párty, nebo zábavný program plný her. Fantazii se meze nekladou a zažijete spoustu zábavy. Večer vám uteče, ani nebudete vědět jak. Důležité je, připravit program, aby nikoho ani nenapadlo začít s pesimistickou náladou. Proto tiché posezení u vína nebude nejlepší řešení.
Srdce z rukou
Ukažte přátelům, že je máte rádi
Valentýn je přece o lásce, ale nikde není psáno, že se to musí týkat pouze partnerů. Láska má mnoho podob. Milujeme svou rodinu a přátelé. Vytvořte všem originální valentýnky. Nemusí se jednat o nic velkého. Postačí barevný papír, nůžky a pero. Vystřihněte všem, které chcete obdarovat srdíčko a napište něco od srdce. Potěší je to víc, než si myslíte.
Tento den je hlavně o pohodě. Dělejte jen to, co vás baví a naplňuje. Hoďte starosti všedního dne za hlavu. Na jeden den se nic nestane, když zapomenete na okolní svět a rozruch v něm. A hlavně, žádný stres, je to i váš den.

Bude to znít jako klišé, protože tento svátek je hlavně pro páry, kteří chtějí dát důkaz své lásky tomu druhému, ale v prvé řadě je…