Zdravý chrup je Vaše vizitka

Každého koho někdy bolely zuby, mě dá určitě za pravdu, že jde o nesnesitelnou bolest a za její odstranění byste dali cokoliv. Pokud se člověk o své zuby dobře stará, tak ho bolesti a kazy určitě trápit nemusí i když se někdy najdou výjimky. Tyto výjimky jsou však z důvodu dědičného nikoliv o péči. Pokud jste Vaši péči o zuby zanedbali a bolí Vás nyní zuby, tak se obraťte na kliniku, která teď nově přijímá pacienty a to bez rozdílu věku.

Zubař (2)

Soukromí zubař Praha, Vám nabídne preventivní prohlídky a také speciální zákroky a to bezbolestně. V této klinice pracují proškolení zubaři a dbají na zdravý chrup svým pacientů. Jejich kliniky se nachází v Mělníku, Roudnici nad Labem, na Praze 10 – Vršovice, ale také v Horní Počaply. Všechny tyto kliniky jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a pracuje zde velice příjemný personál, který je ochotný pomoci v jakémkoliv případě.

Zubař (2)

Tyto kliniky nově nabírají nové pacienty a to jak starší ročníky, tak ty mladší. Na jednom místě najdete veškerou zubařskou péči a to od preventivním prohlídek, před dentální hygienu, až po specializované zákroky. Nyní je také možnost si vyřídit registraci online a nemusíte se tak plahočit až na pobočku. Díky této registraci si budete moct domluvit termín a vzít v jeden den celou rodinu k zubaři. Tím zabijete dvě mouchy jednou ranou a nebudete muset jezdit na 3 krát. Navíc od Září spolupracují kliniky s pojišťovnami a nenecháte zde velké peníze. Samozřejmostí je také objednávací čas, tudíž nebudete muset čekat ve frontách, jako v jiných ordinacích. Pokud přemýšlíte o pobočce v Praze, tak nemusíte řešit ani parkování, protože se zde v klidu zaparkuje u obchodního centra Eden, odkud je to pouhých 5 minut pěšky.

Pokud tedy máte kazy, nebo Vás zuby bolí, tak navštivte jednu ze zmiňovaných klinik. Zaručeně _Vám zde zuby spraví a opět budete mít nádherné zuby jako dříve.

Každého koho někdy bolely zuby, mě dá určitě za pravdu, že jde o nesnesitelnou bolest a za její odstranění byste dali cokoliv. Pokud se člověk…